Sunrise Festival 2018

Sunrise Festival nazywany jest "polskim tomorrowlandem" i nie dzieje się tak bez powodu. Festiwal ten jest jedną z największych i najbardziej popularnych muzycznych imprez w kraju. Do 2018 roku organizowany był w Kołobrzeskim Amfiteatrze, który zmieniał się na trzy dni w światową stolicę muzyki elektronicznej.

Jeden z najbardziej znanych festiwali muzyki elektronicznej w Polsce kusi fanów nie tylko wyjątkowym line-upem, który składa się z najwybitniejszych polskich i zagranicznych DJ'jów, ale również mnogością efektów specjalnych i wizualnych, które zachwycają barwnością kolorów i pomysłowością.

Historia festiwalu sięga początku lat 90, ale ostatecznie pierwszy Sunrise Festival miał miejsce w 2004 roku. Od paru lat RMF Maxxx obejmuje patronat medialny nad Sunrise'em, które prowadzi transmisję koncertów dając możliwość usłyszenia genialnych DJ'ów wszystkim zainteresowanym elektroniczną muzyką , która płynęła z Kołobrzegu.

Sunrise Festival 2018 zapisał się na kartach historii jako ostatni organizowany Sunrise w Kołobrzeskim Amfiteatrze. Swój związek z tym nadmorskim miastem zakończył jednak z ogromną pompą. Organizatorzy postawili trzy wyjątkowe sceny, na których można było zobaczyć i usłyszeć najwybitniejszych przedstawicieli muzyki elektronicznej. Na tegorocznym festiwalu wystąpili między innymi: Don Diablo, Throttle, Robin Schultz, Eric Prydz, Armin Van Buuren, Martin Solveig, Disciples, Oliver Heldens, Dj Snake czy Timmy Trumpet. Nic dziwnego więc, że bilety na jeden z festiwalowych dni rozeszły się zastraszającym tempie.

Możesz mieć pewność: Sunrise Festival to wyjątkowe miejsce, do którego warto przyjechać kolekcjonując wspomnienia.

Zostaw komentarz