Rywalizacja w Top Model rozpoczęta!

Program TVN-u o nazwie Top Model to jeden ze stałych punktów jesiennej ramówki stacji, gdzie uczestnicy walczą o główną nagrodę i tytuł Next Top Model. Ciekawe jury ale też przede wszystkim prowadząca Joanna Krupa to rzeczywiście przepis na sukces, czego dowodzą tysiące widzów gromadzących się przed odbiornikami. W dodatku zawita kilka cenionych figur w przestrzeni modowej, jak chociażby redaktorki pism, rozpoznawalne modelki oraz fotografowie światowej sławy.

W ramach tego sezonu o miano Top Model konkurować będzie 14 uczestników, wśród których znajdują się też osoby ze specjalnymi biletami - srebrnym i złotym. Bilet w kolorze złota jest przyznawany przez sędziów osobie, która posiada rzeczywiste możliwości do zostania modelką lub modelem, dzięki czemu ten uczestnik automatycznie ląduje w domu Top Model. Z kolei bilet w kolorze srebra to ocena internautów, których zadaniem było oddanie głosu na swojego ulubieńca, który nie musi pojawić się na etapie castingów i natychmiast trafi na bootcamp, czyli kolejny etap.

O czym jest Top Model?

Produkcja TVN stawia sobie za cel zaoferować możliwość rozwoju oraz pojawienia się w świecie modelingu, przez to w każdej edycji zgłasza się dużo zainteresowanych osób. W odcinkach uczestnicy wykonują różne konkurencje, które mają być sprawdzianem tego, czy podołają oni wyzwaniom w w pełnym wyzwań świecie mody. Zadaniem jury jest ocena ich postępów i zadecydowanie o tym, który z zawodników opuszcza program w danym odcinku. Istnieje jeszcze możliwość powrócenia do programu tuż po wyeliminowaniu, a jest to możliwe dzięki wpływowi Michała Piróga, który czuwa zza kulis, oferując pocieszenie i wsparcie dla uczestników. Stawką jest zawarcie kontraktu z agencją modelek jak i sesja fotograficzna na okładkę w znanym miesięczniku "Glamour". Podczas obecnego sezonu również dowiemy się, kto zostanie dziewiątym zwycięzcą Top Model. O wygraną zmaga się dużo interesujących modelek i modeli, więc z pewnością warto jest śledzić kolejne odcinki.

Zostaw komentarz