Sport

Paru zawodników odstrzelonych od reprezentacji naszego narodu! Szkoleniowiec Sousa Paulo przedstawił w poniedziałek kadrę zespołu Polski na Euro 2020!

O zaprezentowaniu się na turnieju na mistrzowskim poziomie marzy duża ilość młodych adeptów, których celem są profesjonalne występy w futbol. Nożna piłka to w aktualnym momencie najpopularniejsza dyscyplina na całym świecie i nie powinno budzić to wątpliwości. Od wczesnych lat zawodnicy po to trenują, aby w niedalekiej przyszłości grać w spotkaniach na najwybitniejszych stadionach futbolu światowego. Trzeba jednakże mieć świadomość tego, iż droga do stania się zawodnikiem nie jest prosta i zmusza do wielu poświęceń. Chłopaki, którym powiodło się bardzo często wzbudzają naprawdę często uprzedzenie oraz zarazem respekt w gronie własnych bliskich. Dwadzieścia cztery zespoły będą toczyć batalię w europejskich mistrzostwach, które zaczną się w połowie czerwca. To bez cienia wątpliwości oznacza, iż na kibiców futbolu czekają fantastyczne emocje. Turniej mistrzostw Starego Kontynentu będzie ciągnąc się przez miesiąc czasu, a więc bez najmniejszych wątpliwości zostaniemy odbiorcami sporej liczby trafień oraz pojedynków piłkarskich. Trener Sousa Paulo przedstawił listę zawodników na pojedynki europejskich mistrzostw, i dlatego w obecnym wpisie z kolei mamy ochotę skoncentrować się na kadrze Polski.

Od kilkunastu lat ogłaszanie listy piłkarzy na wielkiej rangi turnieje jak na przykład Mistrzostwa Świata oraz europejskie mistrzostwa potrafi wzbudzić spore doznanie w w Polsce. Się przytrafiały w takiej chwili bardzo często, które nie wszystkim do gustu przypadły. W przypadku tych powołań było bardzo podobnie. Bez wątpienia bardzo dużym zdziwieniem, gdy trener Paulo Sousa podał do opinii publicznej listę piłkarzy był brak w kadrze Kamila Grosickiego, który przez bardzo długi czas stanowił moc naszej piłkarskiej drużyny. Reprezentant West Bromwich od kilku miesięcy nie gra w nożną piłkę trwale i jest to główną przyczyną tego, że trener Sousa nie miał chęci powołać Grosickiego Kamila do składu reprezentacji Polski na Starego Kontynentu mistrzostwa. posiadamy bardzo kadrę narodową W teorii, która walczyć może o wysoki rezultat na Euro 2020. Zostaje nam w takim razie oczekiwać na otwierający mecz europejskiego czempionatu, gdzie drużyna Polski zmierzy się z kadrą Słowaków.

Zostaw komentarz