Sport

Ogromne emocje w doliczonym czasie gry batalii z reprezentacją Anglii! Szymański zdobył gola i stał się bohaterem drużyny Polski!

Od prawie dekady dostrzegamy to, iż kadra narodowa Polski grająca w meczach na byłym stadionie dziesięciolecia jest bardzo ciężka do zatrzymania. Naprawdę rzadko przegrywamy na tym placu gry i trzeba mieć świadomość faktu, że ogromna w tym zasługa piłkarskich kibiców z naszego kraju. W przypadku, kiedy Stadion Narodowy jest wypełniony do ostatniego krzesełka nasi gracze dostają dodatkowego przypływu energii. W eliminacjach do mundialu w Katarze podopieczni trenera Sousy Paulo prezentują się do tego momentu dobrze, jednakże ich forma oddalona jest od ideału. Naszych piłkarzy na wieczór w środę czekał bardzo trudny sprawdzian, jakim bez cienia wątpliwości był pojedynek z piłkarską reprezentacją Anglii. Każdy futbolowy fanatyk z naszego kraju był w stanie zrozumieć to, jak ciężkim oponentem w historii pojedynków naszej drużyny są Anglicy. Nie mogliśmy sobie pozwolić na zwątpienie w tej sytuacji, ponieważ niesamowicie ważne było zgarnięcie maksymalnej liczby oczek.

Drużyna Polski przed tym starciem była z góry skazana na klęskę. Jednakże warto mieć na uwadze to, że zawodnicy z Polski w większości przypadków bardzo mocno potrafią się zmotywować na mecze ze znacznie silniejszymi. Podczas tej batalii było dokładnie tak samo i warto zaznaczyć, przez długi czas można było nawet stwierdzić, że kadra narodowa Polski powalczyć może o trzy punkty z angielską reprezentacją piłkarską. dla kadry Polski to okazało się naprawdę trudne 90 minut i bez cienia wątpliwości należy ich pochwalić za walkę do ostatnich minut. W sytuacji, kiedy bramkę w minucie osiemdziesiątej zdobył Harry Kane mogło się wydawać, iż to może być zakończenie nadziei o korzystnym rezultacie. Narodowa kadra Polska do ostatnich minut tego meczu poszukiwała możliwości na zdobycie gola i nie miała w planach się poddać. W dodatkowym czasie gry, który doliczył arbiter gola na wagę remisowego rezultatu strzelił piłkarz ateńskiego AEK-u Damian Szymański. To była bez żadnych wątpliwości bardzo przyjemna chwila w przypadku tego młodego piłkarza. W ostatecznym rozrachunku narodowa drużyna Polski wyłuskała wynik remisowy na Narodowym Stadionie w pojedynku z angielską kadrą i za sprawą tego nadal posiada wielkie szanse na awans do światowych mistrzostw w Katarze.

Zostaw komentarz